Дизайнер

Elena Maksymchuk

Elena Maksymchuk
Олена Максимчук – український дизайнер інтер'єрів із більш ніж 15-річним досвідом роботи у проектах з дизайну житлових та комерційних інтер'єрів. Її роботи - відмінне джерело натхнення, тому що вона завжди слідує останнім тенденціям дизайну. Крім того, щоб проекти були особливими, відображали смаки кожного клієнта.

При розробці інтер'єрних проектів він спирається на органічні форми природи, оскільки вважає природне середовище найталановитішим художником із усіх існуючих. Таким чином, дизайнер інтер'єру використовує кольори, що зустрічаються в природі, такі як синій, зелений, сірий або охристий. Завдяки цьому йому вдається створювати приємні простори, які відтворюють природну сутність планети та стають чистим джерелом натхнення.

Крім того, її стиль роботи також характеризується ретельним підбором матеріалів та продуктів, які він використовує. Вибір зроблено на поєднанні якості та дбайливого ставлення до навколишнього середовища. У цьому сенсі для Олени Максимчук продукція Dune – це вишенька на торті для проектів. Дизайн, індивідуальність деталей та широкі можливості, пропоновані матеріалами, обробкою та форматами, роблять плитку Dune ідеальним вибором для ваших проектів.

Читати далі

Залишити коментар

Усі коментарі модеруються перед публікацією.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.